www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 428073
lejárt

Karrier az Audinál

(13364) Öntvénytervező - Gyártástervezés

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

  • Alkatrészek, motoregységek tervezése, fejlesztése új motorprojektekhez
  • A szériamotorok alkatrészeinek továbbfejlesztése, optimalizálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a külső beszállítókkal és az AUDI AG különböző területeivel (pl.: tervezés, minőségbiztosítás, beszerzés, termelés)
  • Az öntészeti technológiáknak megfelelő termékfejlesztés prototípusok és szimulációk segítségével
  • A műszaki dokumentációk elkészítése
  • Gyakori részvétel külföldi szolgálati utakon

Feladatok

A biztonság nem csak a volán mögött fontos. Hosszú távú terveink megvalósításához, a magánéletben is szükséges, hogy legyen mögöttünk egy biztos háttér. Ezt a szerepet dolgozóink életében az Audi Hungaria tölti be. A vállalat 17 éves története során munkatársaink minden évben részesültek prémium-kifizetésben, és ami talán a legfontosabb, évről évre sikerrel pályáztunk a VW konszernben új projektekért. Az Audi konszern az elkövetkező évekre azt tűzte ki célul, hogy a prémium szegmens legmeghatározóbb képviselője legyen.

Elvárások

  • Általános gépészet / öntészet területén felsőfokú műszaki végzettség
  • Középszintű németnyelv-tudás
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent
  • A hibaokok meghatározásához és a megoldás lépéseinek kidolgozásához szükséges módszerek ismerete (FMEA, 8D stb.)
  • Öntészeti, alakítástechnikai, hőkezelési illetve szerszámtechnológiai, gyártástechnológiai-gépészeti alapismeretek
  • Szakmai tapasztalat hasonló területen, minőségbiztosításban, vagy termelésben
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az -nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Gyártástervezés
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
13364