www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 422714
lejárt

Karrier az Audinál

(13353) Gyártástervező mérnök - Technológiatervezés - Gyártástervezés

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

  • A motorgyártás új, gyártás- és terméktechnológiáinak vizsgálata és értékelése
  • Próbagyártások megtervezése, kivitelezése és kiértékelése
  • Jelenlegi gyártási folyamatok továbbfejlesztése
  • Tanácsadás a fejlesztésnek gyártási szempontból megvalósítható termékfejlesztéshez
  • Részvétel a terület Projektjeiben
  • Doktoranduszok és diplomamunka írók támogatása az adott tématerületeken

Feladatok

A biztonság nem csak a volán mögött fontos. Hosszú távú terveink megvalósításához, a magánéletben is szükséges, hogy legyen mögöttünk egy biztos háttér. Ezt a szerepet dolgozóink életében az Audi Hungaria tölti be. A vállalat 17 éves története során munkatársaink minden évben részesültek prémium-kifizetésben, és ami talán a legfontosabb, évről évre sikerrel pályáztunk a VW konszernben új projektekért. Az Audi konszern az elkövetkező évekre azt tűzte ki célul, hogy a prémium szegmens legmeghatározóbb képviselője legyen.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség, gyártástechnológia vagy hasonló szakirányon
  • Jó németnyelv-tudás vagy hajlandóság annak elsajátítására
  • Gyártástechnológiában szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Innovatív gyártási folyamatok és technológiák iránti érdeklődés
  • Strukturált munkavégzés
  • Elemzőkészség
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Szervezőkészség

 Részletes német szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az -nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Gyártástervezés
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
13353