www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 409317
lejárt

Karrier az Audinál

(13327) Logistik-Konzeptplaner - Informationsprozesse & Systeme Logistik

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

  • Als Planer unterstützen Sie die Planung logistischer Informationsprozesse innerhalb der Logistik
  • Verfolgung und Priorisierung der logistischen IT-Entwicklungsprojekte mit der Logistik , Management und IT Bereiche
  • Budgetplanung und Tracking der IT-Entwicklungs- und Servicekosten
  • Koordination der LAP Planung für logistische IT- Umfänge
  • Vernetzung der IT-Entwicklungsprojekte innerhalb AHM
  • Mitarbeit in strategischen Konzernprojekten mit den Vertretern von Audi und VW AG

Feladatok

A biztonság nem csak a volán mögött fontos. Hosszú távú terveink megvalósításához, a magánéletben is szükséges, hogy legyen mögöttünk egy biztos háttér. Ezt a szerepet dolgozóink életében az Audi Hungaria tölti be. A vállalat 17 éves története során munkatársaink minden évben részesültek prémium-kifizetésben, és ami talán a legfontosabb, évről évre sikerrel pályáztunk a VW konszernben új projektekért. Az Audi konszern az elkövetkező évekre azt tűzte ki célul, hogy a prémium szegmens legmeghatározóbb képviselője legyen.

Elvárások

  • Abgeschlossenes Studium der Informatik oder Logistik
  • Praktika / Berufserfahrung in der Logistik, idealerweise in der Automobilbranche mit Kenntnissen über Prozesse und Systeme
  • Praktische Kenntnisse über Anwendungs-möglichkeiten von Standardsoftwaren insb. SAP
  • Projektmanagementkompetenz
  • Analytische und prozessorientierte Denk- und Arbeitsweise
  • Sicheres Deutschkenntnis
  • Bereitschaft zu Dienstreisen und Auslandseinsätzen

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az -nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Logisztika
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
13327