www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 397586
lejárt

Karrier az Audinál

(13283) Lean folyamatfejlesztési szakember - Prozessmanagement

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

  • Folyamatmenedzsment szervezet munkatársaként a vállalat indirekt (szolgáltató) területeinek támogatása eredményes és hatékony folyamatok kialakításában, bevezetésében és fenntartásában
  • Folyamatjavító és problémamegoldó workshop-ok moderálása
  • A lean szemléletmód kialakítására és gyakorlati alkalmazására irányuló tréningek tervezése és végrehajtása

Feladatok

A biztonság nem csak a volán mögött fontos. Hosszú távú terveink megvalósításához, a magánéletben is szükséges, hogy legyen mögöttünk egy biztos háttér. Ezt a szerepet dolgozóink életében az Audi Hungaria tölti be. A vállalat 17 éves története során munkatársaink minden évben részesültek prémium-kifizetésben, és ami talán a legfontosabb, évről évre sikerrel pályáztunk a VW konszernben új projektekért. Az Audi konszern az elkövetkező évekre azt tűzte ki célul, hogy a prémium szegmens legmeghatározóbb képviselője legyen.
Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat folyamat- / termelésszervezés területén
  • Lean filozófia, -módszerek, -eszközök alkalmazásszintű ismerete
  • Jó németnyelv-tudás
  • Analitikus és innovatív gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az -nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Produktionssystem / KVP Motor válaszolja meg Önnek: 13283