www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 372882
lejárt

Karrier az Audinál

(13156) Létesítménygazdálkodó mérnök - Gyártervezés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

  • Épületek és komfortberendezések infrastrukturális és műszaki üzemeltetése
  • Meglévő épületek/ létesítmények/komfort  rendszerek építése és átépítése
  • Projektek előkészítése, vezetése és követése
  • Építési felügyelet és műszaki ellenőrzés
  • Költségvetések készítése, költségtervezés és    költségkövetés
  • Kapcsolatépítés a gyár területeivel és a konszern más gyáraival

Feladatok

A biztonság nem csak a volán mögött fontos. Hosszú távú terveink megvalósításához, a magánéletben is szükséges, hogy legyen mögöttünk egy biztos háttér. Ezt a szerepet dolgozóink életében az Audi Hungaria tölti be. A vállalat 17 éves története során munkatársaink minden évben részesültek prémium-kifizetésben, és ami talán a legfontosabb, évről évre sikerrel pályáztunk a VW konszernben új projektekért. Az Audi konszern az elkövetkező évekre azt tűzte ki célul, hogy a prémium szegmens legmeghatározóbb képviselője legyen.

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy épületgépész mérnök
  • Facility Management felsőfokú végzettség előny
  • Kiváló németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Projektkoordinációs ismeretek illetve tapasztalat
  • Üzemeltetői tapasztalat előny
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói és CAD számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Nyitott személyiség és jó kapcsolatteremtő képesség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az -nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Gyártervezés
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
13156