www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 372788
lejárt

Karrier az Audinál

(13108) Catia-konstruktőr - Szerszámgyár

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

  • Lemezalakító szerszámok tervezése a következő generációs Audi és más VW konszernhez tartozó járművek karosszériagyártásához
  • Önálló konstrukció 3D-ben (CATIA V5)
  • Munkavégzés egy fiatal és dinamikus csapatban
  • Kihívást jelentő munka a legkorszerűbb technikai körülmények között
  • Szerszám életpályájának kísérete/támogatása a tervezés és a gyártás során

Feladatok

A biztonság nem csak a volán mögött fontos. Hosszú távú terveink megvalósításához, a magánéletben is szükséges, hogy legyen mögöttünk egy biztos háttér. Ezt a szerepet dolgozóink életében az Audi Hungaria tölti be. A vállalat 17 éves története során munkatársaink minden évben részesültek prémium-kifizetésben, és ami talán a legfontosabb, évről évre sikerrel pályáztunk a VW konszernben új projektekért. Az Audi konszern az elkövetkező évekre azt tűzte ki célul, hogy a prémium szegmens legmeghatározóbb képviselője legyen.
Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Mechanikus- és fémmegmunkálás területén szerzett ismeretek
  • Szakmai tapasztalat konstruktőri területen
  • Szerszámok területén szerzett tapasztalat előny (munkatapasztalat, felsőfokú tanulmányok)
  • 3D-s ismeretek (CATIA ismerete előnyt jelent)
  • Középszintű németnyelv-tudás és/vagy angolnyelv-tudás
  • Magas szintű problémamegoldó képesség és kreativitás

Részletes német vagy angol szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az -nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Szerszámgyártás / Szerszámtervezés / Készüléktervezés válaszolja meg Önnek: 13108