www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 372822
lejárt

Karrier az Audinál

(13087) Gyártástervező mérnök - Gyártástervezés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

  • Gyártási folyamatok tervezése és értékelése, egyeztetés a műszaki fejlesztéssel a termék folyamatbiztos gyárthatóság szerinti kialakítása miatt, Simultaneus Engineering  csoportokban való részvétel
  • Gyártási idők, invesztíciók, szükséges felület meghatározása
  • Gyártó berendezések és a gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése
  • Gyártási dokumentációk elkészítése
  • Gyártási folyamatok optimalizálása (minőség, gyártási idő, gazdaságosság)
  • Gyártó berendezések felállításának, üzembehelyezésének és átadásának a koordinációja

Feladatok

A biztonság nem csak a volán mögött fontos. Hosszú távú terveink megvalósításához, a magánéletben is szükséges, hogy legyen mögöttünk egy biztos háttér. Ezt a szerepet dolgozóink életében az Audi Hungaria tölti be. A vállalat 17 éves története során munkatársaink minden évben részesültek prémium-kifizetésben, és ami talán a legfontosabb, évről évre sikerrel pályáztunk a VW konszernben új projektekért. Az Audi konszern az elkövetkező évekre azt tűzte ki célul, hogy a prémium szegmens legmeghatározóbb képviselője legyen.
Elvárások

  • Felsőfokú mérnök (gépész- vagy villamosmérnök) végzettség
  • Jó németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Angol nyelv ismerete előny
  • Gyártási folyamatokkal, megmunkálással kapcsolatos témák ismerete
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyakori külföldi kiküldetés
  • Rugalmas munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség, terhelhetőség, érdekképviselet (Audi képviselete külső cégekkel szemben)

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az -nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Gyártástervezés válaszolja meg Önnek: 13087