www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 372900
lejárt

Karrier az Audinál

(12912) Minőségbiztosítási mérnök - Szerszámgyár

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

  • Mérési jegyzőkönyvek kiértékelése
  • Korrekciós adatok meghatározása
  • Kapcsolattartás a konszern minőségbiztosítási osztályaival
  • A minőségbiztosítási folyamat dokumentációja

Feladatok

A biztonság nem csak a volán mögött fontos. Hosszú távú terveink megvalósításához, a magánéletben is szükséges, hogy legyen mögöttünk egy biztos háttér. Ezt a szerepet dolgozóink életében az Audi Hungaria tölti be. A vállalat 17 éves története során munkatársaink minden évben részesültek prémium-kifizetésben, és ami talán a legfontosabb, évről évre sikerrel pályáztunk a VW konszernben új projektekért. Az Audi konszern az elkövetkező évekre azt tűzte ki célul, hogy a prémium szegmens legmeghatározóbb képviselője legyen.
Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes németnyelv-tudás
  • Legalább 3 éves munkaviszony
  • Legalább 1 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Rövidebb időtartamú külföldi kiküldetések vállalása
  • Rugalmasság
  • Strukturált gondolkodás és munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az -nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Szerszámgyártás / Szerszámtervezés / Készüléktervezés válaszolja meg Önnek: 12912