Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Hirdetés azonosító: 372820
lejárt

Karrier az Audinál

(11668) Gyártástervező Mérnök - Elektromos meghajtások

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

  • Részvétel az elektromos meghajtást szolgáló berendezések gyártásának előtervezésében
  • A meglévő elektromos meghajtási rendszerek elemzése, súlypontilag gyártástechnológiai szempontból
  • Rendszerösszevetések végrehajtása az aktuális technológia figyelembevétel, beleértve az egyes rendszerekben rejlő fejlesztési potenciálokat, súlypontilag gyártás-technológiai különbségek feltárásának céljából
  • Gyártástechnológiai folyamatok kidolgozása, beleértve a folyamatbiztos előállítást és a megkívánt vizsgálati technológiát
  • Különböző gyártási koncepciók megtervezése és kiértékelése elektromos meghajtások kisszériás gyártásához
  • Innovatív gyártási folyamatok kifejlesztése és kipróbálása elektromos meghajtások gyártásához
  • Doktoranduszok és diplomamunka írók támogatása az adott tématerületeken
  • Kapcsolattartás az Audi és a VW konszern hasonló területen tevékenykedő munkatársaival, szinergiák biztosítása céljából

Feladatok

A biztonság nem csak a volán mögött fontos. Hosszú távú terveink megvalósításához, a magánéletben is szükséges, hogy legyen mögöttünk egy biztos háttér. Ezt a szerepet dolgozóink életében az Audi Hungaria tölti be. A vállalat 17 éves története során munkatársaink minden évben részesültek prémium-kifizetésben, és ami talán a legfontosabb, évről évre sikerrel pályáztunk a VW konszernben új projektekért. Az Audi konszern az elkövetkező évekre azt tűzte ki célul, hogy a prémium szegmens legmeghatározóbb képviselője legyen.

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy mechatronikus végzettség, terméktechnikai súlyponttal
  • Jó németnyelv-tudás
  • Elektromos motorok ismerete (projektmunka, kutatás)
  • Elektromos meghajtások terén szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Alternatív gépjármű hajtásrendszerek iránti érdeklődés
  • Strukturált munkavégzés
  • Elemzőkészség
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Szervezőkészség

 Részletes német vagy angol szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az -nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Gyártástervezés
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
11668

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése