www.cvonline.hu

1 műszakos TARGONCAVEZETŐ (Veszprém)

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1000504

Irodaszerekkel foglalkozó veszprémi partnercégünk keresünk az alábbi munkakörbe munkatársakat:
Feladatok:

  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Csomagolás, előkészítés
  • Kamionrakodás
  • Raktári kisegítő feladatok

Elvárások:
  • Targoncavezetői jogosítvány, OKJ-s bizonyítván
  • 1-2 év raktáros/targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
  • Min 8. általános iskolai végzettség
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó teherbírás
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Precíz, pontos, gyors, felelősségteljes munkavégzés

Juttatások:
  • Kiemelt bérezés
  • Határozatlan idejű szerződés

Előnyök:
  • SAP vagy más vállalatirányítási (készletnyilvántartó) rendszer ismerete
  • Érettségi vagy magasabb iskolai végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek

  • E-mailben az alábbiakban megadott címen önéletrajz elküldésével. Bővebb információ: 70/450-8743-as telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Veszprém

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém