www.cvonline.hu

1 fő könyvelő

  • A hirdetés 1126 napja lejárt

Magyarországon több mint 20 éve működő, hazai és nemzetközi referenciával rendelkező könyvelő, ügyviteli szolgáltató és tanácsadó iroda

munkatársat keres budapesti munkavégzésre.

Feltételek:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-4 év szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés képessége

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajz megküldésével, bruttó bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
General Ledger Accountant (w English OR French OR German )

Randstad Hungary Kft.

Our company, Greif is a world leader in industr...
Budapest

Invoicing Specialist

If you are a bright talent with an interest in ...

Finance / Accounting Freshgraduates with English and Finnish / Swedish / Danish/ Portugal / Czech / Spanish

Feladatok: Are you a freshgraduate in finance, ...