www.cvonline.hu

1 fő gyártáselőkészítő, programozó

  • A hirdetés 1089 napja lejárt

Lemezmegmunkáló cég keres 1 fő munkatársat

gyártáselőkészítő, programozói

munkakörbe.

Feladatok:

  • A programozási-előkészítési feladatok termelési igény szerinti elvégzése
  • Lemezalkatrészek tervezése, gyártási dokumentáció készítése
  • Lézervágó gépek programozása

Elvárások:

  • Középfokú, műszaki végzettség (vagy min. 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat)
  • 3D tervezőprogram használata (Solid Edge előny)
  • Autocad program ismerete
  • Tops100 szabástervező program ismerete előny

Munkavégzés helye:
Budapest (XI. kerület)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel az alábbi címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő