www.cvonline.hu

“On-site” mérnök értékesítő

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

Partnerünk egy stabil háttérrel bíró nemzetközi vállalat. Megbízásukból keresünk kollégát az az alábbi pozícióba:

Fő feladatok:

Karbantartási anyagok, gépalkatrészek, munkavédelmi termékek, szerszámok értékesítése a vevő számára  az árbevétel és a vállalat jövedelmezőségének folyamatos növekedésének támogatása céljából.

A project szerződésben foglaltak végrehajtása, és annak biztosítása, hogy a szerződéses megállapodás mind a Vevő felé, mind az Anyavállalat felé kommunikálva és alkalmazva legyen.

Feladatok

  • A Vevő telephelyén való munkavégzés során, annak különböző döntéshozóival, munkatársaival (karbantartás, beszerzés, munkavédelem, pénzügy, raktár) való folyamatos kapcsolattartás
  • Beszállítókiváltás végrehajtása
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása (cross-selling; portfolio bővítés, termékkiváltások, stb.)
  • Karbantartási anyagok proaktív értékesítése a Vevő számára
  • Értékesítési célok megvalósítása
  • A Vevői igények, műszaki tartalom, specifikációk alapján a műszaki árajánlatok kidolgozása, megrendelések beszerzés vagy a beszállító felé történő továbbítása
  • Műszakilag optimális és kereskedelmileg előnyös ajánlatok kidolgozása
  • Amennyiben szükséges, új beszállító felkutatása, ajánlatkérés a beszállítóktól
  • Szállítók felé történő megrendelések  kiadása, operatív beszerzés végrehajtása (nem stratégiai beszállító esetén)
  • Vevői megrendelések fogadás, feldolgozása, számlázás, egyéb bizonylatok kiállítása
  • A karbantartók, műszaki, munkavédelmi kollégák támogatása a műszaki projektek megvalósításában, szaktanácsadás nyújtása
  • Termékek bemutatása, ismertetése, képzések tartása a vevő számára
  • Költésgcsökkentési projektek megvalósítása
  • Kapcsolattartás a gyártókkal
  • Elszámolások, beszámolók készítése
  • Határidők követése, reklamációkezelés
  • Kapcsolattartás a központban dolgozó kollégákkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök előny) vagy műszaki technikusi végzettség
  • Min. 3 éves műszaki értékesítésben szerzett gyakorlat
  • Karbantartási termékek, szerszámok, munkavédelmi termékek ismerete
  • Angol nyelv min. alapfokú ismerete
  • MS Office és vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Vevőközpontúság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, kezdeményezőkészség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, dinamizmus és ambíció
  • Képes mind az önálló, mind a csapatban történő munkavégzésre
  • B kategóriás gépjárművezetési engedély

Lokáció: Balassagyarmat

Kontakt:

Kelemen Szabolcs

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 592

Helyek Balassagyarmat
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol